A feketelyuk túloldalán
A fotonok a feketelyukban, felerészben válnak kvantumokká és fordulnak vissza, és jobbra peregve kilendülnek, hogy a Napban atomokká szerveződjenek.
A fotonok másik fele, azonban könnyű szerrel átjut, a feketelyukban annak jobbról – balra való forgási irányát felvéve, és balra pörögve, nagy energiával feltöltve érkezve, a túloldalra.
A nagy foton sűrűség, balra tekeregve, újabb feketelyuk működését indítja be, mivel nagy gluon sűrűséget is jelent, közben hatalmas mágneses vonzás keletkezik. Úgy is mondhatnánk, hogy ön gerjesztve hozza létre saját magát. Ahogy nő a feketelyuk, annál több fotont szív be. Ebben a feketelyukban olyan ütközések következnek be, ahol a fotonok, csak egymás külső burkaiba hatolnak be, egybefüggő foton párok keletkeznek. Nagy energiával feltöltve lépnek ki, és újabb sűrűsödés következik, bal perdületes ütközések, ennek következtében a foton pár egyik tagja fuzionál egy másik foton pár egyik tagjával, tehát itt még nem keletkezik proton, hanem deutérium, ami tulajdonképpen bozon. A következőkben, a deutériumok ütköznek, és ilyenkor keletkezik a proton, a deutériumok foton párjai mindkét oldalon, a fúzió következtében kisugározódik. A protonokból ennek a folyamatnak az eredményeként, itt is kiszakad egy darabka, mely bal irányú pergéssel rendelkezik, ezeket nevezzük pozitronoknak, amelyeket követ a kisugárzott foton párja.
Az atomok továbbiakban nagyobb tömegre ugyanúgy, mint a mi oldalunkon, az energiaszint növekedésével tesznek szert, amit az egyre nagyobb számban végbemenő magfúziós folyamatok biztosítanak.
Ezen a Földön is kialakult az élet, ugyanolyan emberekkel, mint mi, csak az emberré válás folyamata lassabban ment végbe, ezért ott most a fejlettség az emberi civilizáció középkorának felel meg. Sajnos, a részecskék balra pörgése áthághatatlan akadályokat gördít, a személyes kapcsolat felvétel elé. Legfeljebb kvantum számítógéppel érintkezhetünk velük, kb. kétszáz év múlva, amikor Ők is elérik a kvantum számítástechnika korát. A társadalom ott gyorsabban fejlődik, mint nálunk, gyorsabban érnek el új tudományos eredményeket.
Ennek a Napnak az esetében, a deutériumok biztosították a fúziós folyamatok beindítását, amiből levonható az a következtetés, hogy az atomreaktorokban, deutériummal könnyebben be lehet indítani mag fúziót, a fenntartását is megoldhatjuk egyszerűen, ha a reaktor belsejét fullerénnel vonjuk be. A fullerén mágneses és hőszigetelő tulajdonságú, mágnesessége miatt temérdek foton tapadhat rájuk, amelyeknek gluonjai újabb fotonokat kötnek magukhoz,
biztosítva az „alapanyag” egyszerű, de nagyszerű állandó pótlódását.
A mesterséges Feketelyuk
Ha egy öt méter átmérőjű elektromágnest 700 TeV feszültség alá helyezünk, és kb fél méteres beszívó lyukat készítünk el rajta, akkor itt beáramlik a súly és tömegnélküli anyag a foton. Ilyen feszültség alatt elérhetjük a fénysebesség négyzetét, mint a feketelyukakban, és a fotonokból, burkaikban egymásba hatoló fotonokat nyerünk. Fontos, hogy balra forgassuk, amíg el nem éri a fénysebesség négyzetét. Ezeket a páros fotonokat reaktorba kell átvezetni, és fúzió során deutériumot, azaz bozont állíthatunk elő. Csak ilyen körülmények biztosítják, hogy a gyakorlatbanvalóra váltsuk Einstein híres egyenletét az E= m x c2
A 700 TeV biztosítja ennek a sebességnek az elérését.
A természetes feketelyukakból a részecskék fénysebesség négyzetének megfelelő impulzussal lökődnek ki és formálják a Nap működését, ebből a fotonok kisugárzásának sebessége fénysebesség, a többi impulzus a fúzióra fordítódik.
A reaktor, mint a Nap tovább hasznosítja a mesterséges feketelyukból kapott energiát, vagyis nemcsak deutériumot nyerhetünk, hanem óriási energia felhasználási lehetőséget.
A reaktor belső falát mágneses és hőszigetelő fullerénnel kell bevonni.
A deutérium alkalmas a tengerbe ömlött olajszennyeződés eltávolítására, mivel nehezebb, mint a víz, ha ráöntjük az olajfoltra bal perdülettel törekszik lesüllyedni, miközben a jobb perdülettel rendelkező olajfoltot megsemmisíti, ugyanis a két forgás irány egymást kioltja.
Hogyan védekezhetünk a Földet fenyegető kisbolygó becsapódások ellen?
Az Univerzumot, mint sínpályák hálózzák be a mágneses erővonalak. A kisbolygók és minden más égitest ezen közlekednek, máshogy nem is tudnának, mivel az anyagoknak nincs súlyuk csak tömegük, ezért lebegnének az őket körülvevő űrben. A gravitációra nincs bizonyíték és nem is lesz soha, de az közismert tény, hogy kvark - gluon plazma volt a kezdeti anyag. Nem értem korunk tudománya miért ragaszkodik még mindig, Newton korának megállapításaihoz, mivel, azóta számtalan ennek ellentmondó bizonyítékokat pontosan jelen korunk tudósai tártak a világ elé. A gluon tulajdonságait, minden Univerzum témájú „rajongó” ismeri, és mégsem tulajdonítanak neki nagyobb jelentőséget. Az Univerzum Irányító Rendszere nélkül én is boldog gravitációhívő lennék, de mára már értem az Univerzum tiszta logikáját, ezért én tiszta szívből képviselem a tudomány legfőbb „oltárát”
Az Irányító Rendszert.
Az erővonalakon nagy sebességgel haladó kisbolygókat ki lehet siklatni. Egy kb. 60t-ás kisbolygó becsapódást 20 t vasérccel meg lehet akadályozni. A magnetit nem alkalmas, de más típusúak megfelelnek. Amikor a kisbolygó már tízezer km- re van tőlünk, a pályája elé szórjuk, ezt a mennyiséget kb. 2 km- hosszan, egy űrrepülőgépről. A bolygó kisiklik, jobbra kiperdül, addig forog, amíg az impulzusát elveszti, majd megáll és lebegni fog a légüres térben. A kisbolygó nagyságával arányosan növeljük a mennyiséget és a vasérccel beszórni kívánt távolságot.
A fenyegetettség állandóan jelen van, ezért nem árt átgondolni, az Univerzumról alkotott jelenleg elfogadott elméletet. Ha másért nem legalább a katasztrófák elkerülése érdekében.
A gondolkodó Univerzum
A gondolataim a neutronok körül jártak, számba vettem minden kis részecskét, de itt elakadtam. Segítségre szorultam, hívtam hát az Univerzum Irányító Rendszerének, számomra legkedvesebb Tagját, és hosszasan kérdezősködtem, amíg ki nem tisztult a kép, és a leglogikusabb megoldás rajzolódott ki előttem. Nem kis örömömre szolgált, mivel rájöttem, hogy az Univerzum, amelyben élünk a legtökéletesebben építi önmagát.
A nagy rezonáns robbanáskor a fotonok, a súly és tömegnélküli anyag, kvarkokra hasadt, amely újra összeállt fotonokká, miután kezdő impulzussal látta el önmagát. A feketelyukból kilépve jobb perdületre tett szert minden kvantum a mi oldalunkon. A Napban a protonokból kiszakadtak darabkák, felületükön a hozzájuk tapadó gluonokkal, a mellettük lévő fotonok pedig kisugárzódnak. Egy proton darabka a hozzá tartozó gluonnal, az elektron, ami tulajdonképpen maga egy kvark.
A proton darabka az eredeti hasadás mentén szakad ki, vagyis a rezonáns robbanás következtében kapott mintázatnak megfelelően. Ezen a helyen egy jellegzetes mintázattal rendelkező lyuk marad. A proton fúzió a nyolcas tömegszámig megy végbe, tehát van olyan proton, ahol nyolc jellegzetes lyuk lenyomat található. Amikor egy atom létrejön, a kvark, vagy elektron gluonja, megtalálja a pontosan azt a lyukat, ahonnan kiszakadt, és újra beleilleszkedik, de ez már egy labilis kapcsolat.
Az atomok jellemzője, hogy a protonok száma adja a tömegszámot, de az azonos tömegszám különböző lyukmintákat takarhat. Más mintázatú lyukakkal rendelkezik pl. a kén és az oxigén, ahol mindkettő hat a protonnal rendelkezik. Az elektronok gluonjai helyet foglalnak a lyukban, és mágneses fonalak kötik össze az elektronokkal, biztosítva az atommag körüli jobbra keringést. Ha két hidrogén atom egymás közelébe kerül, az egyik kissé beljebb kerül, ezért a másik, mágneses vonzása következtében befogja, az előbbi elektronját, és kialakul a hidrogén molekula, a lekötetlen gluonjaik miatt pedig taszítani fogják egymást.
A víz molekula keletkezése esetében, az oxigén atom hat protonnal rendelkezik, hat lyukmintával és az ebből kinyúló tizenhat gluon szállal, mivel gluon szálak mennyisége megegyezik az energia szinten keringhető összes elektronok számával.
Mivel mágnesessége magasabb az oxigénnek, már három mágneses pályával rendelkezik, ezért bevonzza a két hidrogén atom két elektronját, oda, ahol legnagyobb a mágneses vonzása.
A kén szintén hat protonnal rendelkezik, de az elektron pályáin már 16 elektron kering, szabad gluon szállal már nem rendelkezik, gyengébb mágneses vonzása következtében, csak a gyenge mágnesességgel rendelkező atomokat tudja bevonzani, ezért kevésbé reakcióképes, mint az oxigén. Ha az összes atom protonjainak lyukmintáit egy proton felületére helyeznénk, megkaphatnánk a proton felületi kvark mintázatát, ami a rezonáns robbanás alkalmával keletkezett.
De hogyan kerülnek ide az elektronok, ha egyszer már a kisugárzott fotonokkal kilökődtek a Napból, és részecske párként indultak hosszú útjukra?
A két naprendszer közötti térben, már említettem korábban, a két nap kisugárzott fotonjai találkoznak. Itt elválnak az elektronoktól, és a kisugárzás dupla fénysebességgel löki vissza az elektronokat az eredeti helyükre, vagyis a Föld zónájába. Különváltan kezdik meg atomalkotási feladataikat a kvarkokba zárt kódoknak megfelelően.
Neutronok nem léteznek, ezek gluon mentes lyukak a protonok felületén, amelyek információs tartalmat hordoznak mintázatuknak megfelelően, biztosítva a kvarkok gluonjainak kódját.
A fémrácsban, és a kristályrácsban olyan nagy sűrűségben találhatók a gluonok által kitöltött lyukak, hogy teljesen tömör szerkezetet biztosítanak.
A Földbolygó megalkotása
Napjainkban a tudósok egyre többet foglalkoznak azzal, hogyan lehetne átköltöztetni az emberiséget, egy másik bolygóra, ha az életfeltételek, kedvezőtlenné válnának.
Már olyan kietlen bolygót is, mint a Mars számításba vettek.
Ettől sokkal jobb megoldást adott az Univerzum Irányító Rendszere. Megalkothatunk egy ugyanilyen Földet, a Föld pályáján, úgy, hogy messzire sem kell menni.
A módszer a következő:
Egy 5x5m es fényáteresztő dobozban lévő levegő tartalmazhat 468 millió kvarkot. Ennyi szükséges ahhoz, hogy a többi hiányzót, számítógép programmal előállíthassuk.
A dobozban lévő kvarkokat mágneses kamerával rögzítjük, úgy, hogy a kamera össze legyen kötve 30 milliárdszoros nagyításra képes pásztázó alagút elektron mikroszkóppal.
Minden egyes kvarkot felveszünk, hogy a hiányzókról animációkat készíthessünk. Amikor mind meg van, mágnes kamerával rögzítjük.
Egy 5x5m-es üvegdobozban lévő levegőben, szintén pásztázó alagút mikroszkóp segítségével, biztosan találhatunk egy gluont, gömbformájáról meg lehet ismerni. Ezt a gluont vákuumozott fényáteresztő dobozba helyezzük, a mágneses kamerán található felvételeket a gluonra vetítjük. A kamerát be kell építeni a dobozba, a légmentesség biztosítása miatt.
Amikor ez a művelet is kész, egy űrhajóval kitesszük a gluont a Föld pályán. Legjobb megoldás, ha összetörjük a dobozt, így a gluon biztos, hogy kiszabadul. A mintákkal ellátott gluon, a pályán megkeresi pontosan, azt a központi helyet, ahonnan vezérelni fogja az új Föld kialakításának folyamatát. A Földtől való távolsága legalább 40 ezer km legyen.
Várunk 5000 évet és kész a Föld. Még ötven évet várunk, a víz és légkörképződésére, ezután kezdődhet a növények, majd az állatok betelepítése. Ezek után költözhet a jövő nemzedéke.
A rezonáns robbanáskor a fotonok kvarkokra hasadtak, minden foton egyformán hasadt, felületükön a ráeső gluon résszel, ami biztosította a kapcsolati variációkat, egy kvark felülete kapcsolódik, egy másik kvark gluonjával, és a hasadásnak megfelelő kapcsolati variációk eredménye a Föld megszületése.
A Föld létrehozásának folyamat azért megy végbe, mert a gluonon található kvark mintázatokat, megkeresik a hozzájuk tartozó gluon párjai, vagyis hálózatokat fejlesztenek oda, ahol a kvark minták találhatók, a kvarkokhoz tartozó gluonok vonzó hatásaik miatt, pedig, egyre jobban összetömörülnek, mert, arra a helyre húzzák, ahol eredeti Földben jelen vannak, és úgy fognak elhelyezkedni a kvarkok illeszthetőségüknél fogva, mint az a Földünkben található.
A Föld pályára nemcsak egy Földet alkothatunk, hanem többet is.
Messzebbre is mehetünk, csak a Föld - Nap távolságra ügyelni kell, mert ez határozza meg, hogy milyen adottságokkal fog rendelkezni leendő bolygónk.
Remélem mostanra már sikerült meggyőznöm Önöket, hogy ténylegesen az Univerzum Irányító Rendszerével van kapcsolatom, és az együttes munka eredményeit közlöm.
Sokan gondolják, hogy médiumi képességekkel rendelkezem, de ez nem igaz, nem lehetséges, mert nem vagyok kompatibilis az Irányító Rendszerrel.
Az emberi gondolati információ hangsebességgel áramlik a hálózatban, az Irányító Rendszeré dupla fénysebességgel, külön hálózatban történik. A sebességből adódó különbség legyőzhetetlen akadályt jelent, az Irányító Rendszer nem tud hangsebességű információ áramoltatást véghezvinni az adó gluonom felé. A dupla fénysebesség lassítása az Irányító Rendszer felől az adó gluonom felé azért nem lehetséges, mert ez a rendszerükben az információ áramlásának feltorlódását okozná, amely óriási zavart keltene. A kifelé, vagyis az Irányító Rendszerrel történő kommunikációm során, a rendszer fogadó Tagja felgyorsítja az információáramlást még a vevő gluonom előtt, a Rendszerhez már dupla fénysebességgel áramlik, csak így érti meg az én általam küldött információk jelentését. Az ember tudati működése, nem képes dupla fénysebességű információ feldolgozására.
Úgy is mondhatnánk, az Irányító Rendszer a legszuperebb kvantum számítástechnika, amíg, az emberi tudat, hozzá képest, egy nagyon régi generációs működést biztosít.
Egyetlen lehetőség, a mágneses kvantum számítástechnika megjelenéséig, az inga kommunikáció.
Nagyon sok fejtörést és fantáziálást igényel, egy kész újdonság közlése.
Részletkérdésekre, és kész megoldásokra egyaránt, a biztos helyes irányba tereléssel kapok óriási segítséget. Az Univerzum Irányító Rendszerével végzett közös munkánk, egy külön könyvet érdemelne, ezért most nem részletezem.
Az Irányító Rendszertől tudom, hogy ez a felfedezés, legalább száz évvel viszi majd előre az emberiség fejlődését, egy nagyon rövid időintervallumon belül, ha a tudomány is komolyan veszi. Léteznek tőlünk sokkal fejlettebb civilizációk, akik, már helyesen ismerik a tudati működést, de a Rendszerrel, még nincs kapcsolatuk, még nem fedezték fel, az Univerzum Irányító Rendszere alapszabálynak tekinti, Őt kell felfedezni, és nem fordítva, ezért nem létesít kapcsolatot a fejlett kvantum számítástechnikai rendszerükkel.
Tehát, ha intelligens lények látogatnának meg, valami újat azért, már mi is fogunk tudni nekik nyújtani.
Az Irányító Rendszerrel való kapcsolat, egy új korszak nyitánya lehet, hogy valóban intelligens, tudatos lényekké válhassunk, ne legyen több háború, hogy békésen oldjuk meg a problémáinkat, és egységesen közös erővel építhessük a jövő civilizált társadalmát.
Még jó pár, a tudomány számára megoldatlan kérdésre már tudom a választ, amiket, hamarosan Önökkel is megosztok, elképesztően érdekesek lesznek.