A napenergia lejuttatásának legnagyszerűbb módszere
A radarokhoz hasonló, egy félkörívű tükör forog, úgy hogy egy másik vízszintesen fekvő félkörívű tükörbe pontosan beleilleszkedik. Az alapanyaga az egésznek acéllemez, amely fullerénnel bevont minden oldalról, a felette levő réteg, a Nap felé eső felületén, pedig ezüst kloriddal, azaz tükörrel fedett. A szerkezet pontosan huszonnégy óra alatt tesz egy fordulatot. A fullerén, mágneses vonzása biztosítja, hogy a kisugárzott fotonoknak azt a nyalábját magán tartsa, amit legelőször befogott. A forgatással érhető el, hogy amikor nálunk a Nap lenyugszik, és sötét van, a Föld Nap sütötte oldaláról is odavonzza ugyanazt a fénynyalábot, mert a fullerén mágneses ereje soha nem engedi el.
A kisugárzott fotonok, vagyis a plazma tükörre csapódása olyan erővel történik, hogy újra szerkezetet vesz fel, és a környező szabad elektronokat, amelyek temérdek mennyiségben találhatók a légkörben, láncszerűen, és minden oldalról magához vonzza, úgy, hogy a fotonok nem gluonos részei az elektronok gluonos részeivel létesítenek kapcsolatot és fordítva. A fotonok a kisugárzásuk által, megnövekedett energia mennyiségüket, láncreakciószerűen átadják az elektronoknak.
Egy két méterszer két méteres tükör használata esetén 1000 V feszültséget nyerhetünk, egy öt méteressel, már három ezret. Az elektronokat fullerénnel bevont acélhenger áramtárolóba kell vezetni, és innét már fullerénezett vezetékekbe lehet engedni. Egy két méterszer két méteres acélhenger az ezer voltot eredményező feszültség tárolására elegendő. A feszültség növekedésével az acélhengeres tároló paraméterei is növekedni fognak.
Az összes leírt energianyerési módszerek közül ez a legolcsóbb, a jelenleg alkalmazottaknál legalább tizenötször olcsóbb.
Nem értem a jelenlegi ország vezetőit, hogy miért késlelkednek, hiszen már a szakadék szélén billegünk, egy pici lökés és már bele is zuhanunk. A blogban leírt technológiák viszont gyors felemelkedést biztosítanak. Tudom, hogy miniszterünk tud róla, de az ingát kézbe venni számára megoldhatatlannak tűnő feladatnak mutatkozik. Hogy miért is, az okok eldöntését Önökre bízom.
Pontos instrukciókért forduljanak az Univerzum Irányító Rendszeréhez!
Az alkoholizmus hatékony gyógyítása
A vérben feldúsult etilalkoholt könnyen alkotórészeire bonthatjuk, úgy hogy legalább két héten keresztül, naponta háromszor 2g dehidrogenáz enzimet szájon át adagolunk, és oxigén maszkot alkalmazunk napi négy órán át.
A dehidrogenáz enzim az etilalkoholból a hidrogéneket szabaddá teszi, és bejuttatott oxigénnel víz molekulákat képez. A módszerrel felbontott etilalkohol szén atomjai erős mágnességük következtében szénlánccá egyesülnek, a vízzé nem kapcsolódott oxigénekkel, és hidrogénekkel glükózzá egyesülnek. A víz kissé hígítja a vért, ezért a benne lévő glükóz hamarább felhasználódik, és újabb és újabb etilalkohol molekulák kerülnek bontás és átalakulás alá. A terápia végére már nem fog alkohol függőséget érezni a páciens, de a visszaesés könnyen bekövetkezhet, ha nem változtat a szokásain.