A kezdetek kezdetén
Volt egyszer egy mágneses gluon gömb, melynek felültére fotonokat engedtek a Teremtő Fénylények, még pedig annyit, hogy mágneses rezonanciát idézzenek elő, a Nagy Bumm talán nem is volt olyan Nagy Bumm!
A rezonancia következtében, a fotonok kvarkokra hasadtak, de mivel mágneses tulajdonságra tettek szert, a hozzájuk tapadt, szintén széthasadt gluonok által, rövid időn belül újra fotnokká álltak össze. Minden egyes foton más-más rezgésszámot vett fel, különböző energia szintre lépett.
A hasonló energiaszintet képviselő fotonok sorba rendeződtek, a legelőször sorba álló hamarosan vesztett energiájából, ezért egy szinttel lejjebb esett, középen meglökve a sorban előtte állót, majd láncreakció szerűen ez a lökés végig haladt a legelsőig, amely a megnövekedett energia többletet felvette, ezáltal felugrott a magasabb energia szintre.
Az elsősorban ezután az utolsó előtti veszített energiájából, leesve, az alacsonyabb energiaszintre, középen meglökve az előtte állót, majd megint láncreakció söpört végig a soron, megnövelve a sorban legelső energiaszintjét, amely megint felugorhatott a magasabb energiaszintre. Ez a folyamat ismétlődik az egész soron, mindaddig, amíg az eredeti impulzus ki nem huny. A folyamat az összes energia sorra érvényes, mint látható 2-2 sor szükséges a körfolyamat fenntartásához. Ha szemléltetném, egy spirális mozgást mutathatnék be.
De miért is írtam ezt le? A válasz egyszerű: ez lehet a feketelyukak működési elve.
Bal felé tekeri fel a fotonokat, körkörösen balra csavarodik, és amikor már eléri a megfelelő sebességet, szívó hatást fejt ki a többi fotonra, amelyek beáramlanak a fekete lyukba.
A fekete lyuk úgy viselkedik, mint egy részecske gyorsító. Benne a fotonok a nagy mennyisége miatt állandóan ütköznek.
Az ütközések következtében két foton olyan hatalmas energiával csapódik egymásnak, hogy fuzionálnak. Tehát tömeget nyernek, kvantumok keletkeznek. De a foton másik oldalához is csapódik egy másik foton, amely már nem képes egyesülni a kvantummal, csak egymás burkába hatolva összetapadnak. Az egész folyamat neve: hidegfúzió
A tapadás pillanatától kezdve beszélhetünk a részecskék kettős tulajdonságáról: hullám is és részecske is. Az ilyen tulajdonsággal rendelkező részecskéket, ha kettős résen vezetjük át, az akadály miatt kettéválnak.
A tömeget nyert részecskék foton párjukkal nem képesek átjutni a fekete lyukon, nem rendelkeznek elég impulzussal, az ütközések következtében feltorlódnak, majd jobbra peregve visszafordulnak és kipördülnek a feketelyukból. Minden harmadik foton tömeget nyert részecskéhez kapcsolódik.
A részecskék további útja
Miután a részecskék elhagyták a feketelyukat, nagy energiával feltöltve, nagy sűrűségben elhelyezkedve, megint egymásba ütköznek, a tömeget nyert fotonok, vagyis a kvantumok, a kvantumokkal, meleg magfúzió következik be, létrehozva a protont. Az a foton, amely a kvantumhoz tapadt, kisugárzik. A proton- proton fúzió eredménye a hélium atommag keletkezése, tehát két proton jelenti a hélium atommag tömegét.
Ez a folyamat is láncreakciószerűen megy végbe.
További ütközések következtében megnövekedett energiaszint miatt eljuthat a protonfuzionálás egészen a nyolcas tömegszámig.
A különböző energiaszinteknek megfelelően a párok foton tagjaiból különböző sugárzások alakulnak ki.
A nagyobb tömegszám eléréséhez magasabb energia szintet kell képviselnie a protonoknak, meleg fúzió esetén, először az alacsonyabb energia igényű folyamatok zajlanak le, a folyamat fűtéséhez szükséges magfúziós folyamatok egyre nagyobb energiát biztosítanak, a nagyobb energia igény fedezésére.
A Napban, az összes atom kialakult, beleértve az oxigént is, a gluonokból kialakult mágneses erővonalak pedig biztosítják a sűrűség szerinti elrendeződést.
A víz kialakulhatott a Földön, minden összetevője adva volt, a Napban végbemenő folyamatok lehetővé teszik az atomok létrejöttét, a gluonok pedig, olyan kapcsolatot tettek lehetővé a víz molekulán belül, az atomok közt, amely az élet keletkezéséhez nélkülözhetetlenné vált.
Számomra bebizonyosodott, nem az üstökösök és a kisbolygók szállították a vizet a Földre.
A kisugárzott fotonok bekerülhetnek a feketelyukba, át is jutnak rajta, mivel nincs tömegük, energiaszintjük elegendő, hogy a másik frekvenciára juthassanak.
A nagy Hadronütköztető a Cern, ezért nem fogja megtalálni soha a Higss bozonokat, mert azok, csak a gluon gömb felületén található fotonokban voltak jelen.
Ebben az öngerjesztős számítás technikai rendszerben, nem a fotonok programozása történt, hanem a leglényegesebb a program szempontjából a részecskék különböző energia szintjei.
Az egymásnak megfelelő energia szintekkel rendelkező részecskék lépnek kapcsolatba, létrehozva különböző rendszereket, majd a rendszerek lépnek egymással kölcsönhatásba.
Második leglényegesebb momentum az öngerjesztett mágnesességre épülő kapcsolati kölcsönhatásokra épülő rendszerek, függetlenül attól, hogy élő vagy élettelen az adott rendszer.