A daganatos betegségek kialakulásának körülményei, miben rejlik a pozitron gyógyító ereje?
A daganatos betegségek kialakulását a szervezetbe megnövekedett energia szinttel érkező elektronok keltik. A szemeken, testnyílásokon keresztül, és a körmök alatt, - a köldök kivétel, mert a hálózat ezt lefedi - benyomulnak a szervezetbe. A többlet energiához az elektronok sokféleképpen juthatnak.
Az erős széllökések, a gyárkémények gomolygó meleg füstje, a hideg és meleg nagy nyomású levegővel való érintkezés, az erős fizikai megterhelés alkalmával bekövetkező testhőmérséklet növekedés, az erős érzelmi megterhelés fokozó hatása a szervezet energia szintjének növekedése következtében fellépő, kitérő elektron útvonalakon haladó elektronok abnormális becsapódásai okozta szövet burjánzások.
Amikor rákos daganat keletkezik, egy nagy energiával érkező elektron legalább ezer sejt osztódását indítja el. A normális energia szinten lévő elektron egy sejtet késztet osztódásra.
Az elektron nem glunos részével a sejtmag gluonjához vonzódik, gluonos részével pedig hozzávonzódik egy másik elektron nem gluonos részéhez. Ez a folyamat addig tart, amíg a genetikailag kódolt sejt fel nem épül. Ugyanez játszódik le, a rákos sejteknél is, csak ezerszeres ismétlésben, és a folyamat itt nem áll meg, hanem addig tart, amíg rendelkezésre állnak azok a tápanyagok, amelyek biztosítják, hogy a mechanizmus folytonosan összeilleszthesse a kvarkokat, és annyi sejtet állíthasson elő, amennyit csak bír.
Egy élőlény energia szintje meghatározott, normális esetben nem következik be változás, a szervezettel azonos energia szintű elektronok érkeznek. A magasabb energia szint felborítja a rendszer normális üzemmenetét, úgyis mondhatnánk, rendszerhiba következik be.
A rendszerhibát meg lehet szüntetni, a hibajavító a pozitron. A pozitron azért alkalmas több hiba, vagyis betegség kiküszöbölésére, mert többféle betegség alakulhat ki a megnövekedett energia szintű elektronok miatt. A korábbiakban ez a téma, már részletezve lett.
A pozitron azért találja meg a kórós információt hordozó elektront, mert az elektronnak a megnövekedett energia szintje azt is jelenti, hogy mágnesesen vonzza a pozitront, tehát magához húzza. A jobbra perdülő pozitron és a balra perdülő elektron közös tánca kioltja egymás fordulatát, és plazma keletkezik. Tehát volt rossz információ, ami semmivé, illetve plazmává vált.
Nagyon gondosan kell kivizsgálni a beteget, számba venni hány rendszerhiba okozta betegsége van, és annyi pozitront juttatni a szervezetébe, mert, nem tudni mely betegség hibás elektronját semlegesíti először, és véletlenül pont a daganatos információt hordozó nem semmisítődik meg.
A pozitronokat a véráramba injekciós tűt imitáló, erre a célra direkt kifejlesztett készülékkel, kizárólag orvos végzettséggel lehet. A jövő feladata kifejleszteni a pozitron előállító és adagoló szerkezetet. Ehhez Univerzum Irányító Rendszere pontos instrukciókat ad, azoknak a mérnököknek és orvosoknak, akik haladó gondolkodásukkal, elősegítik a betegek mielőbbi gyógyulását.
A Sclerosis multiplex, vitustánc (chorea Sancti Viti), TIC betegségek
A Sclerosis Multiplex nem a központi idegrendszer autoimmun gyulladásos megbetegedése.
Kiváltó oka kizárólag az agyi artériás és vénás erek fokozottan, egyre nagyobb szakaszokat érintő rögösödése. Ahogy rögösödik az agyi vérrendszer, úgy válnak a beteg tünetei egyre erőteljesebbekké.
Vitustánc (chorea Sancti Viti) A halánték lebenyben haladó artériás és vénás erek rögösödéséből adódik.
A TIC leggyakrabban a szem körüli izmokban jelentkezik, de gyakori az arc, a váll valamint a felső végtag izmaiban is, bizarr mozgásokat létrehozva. Egyszerű motoros TIC pl. a szemhunyorítás, pislogás, váll húzogatása, összetett pl. szökdécselés, mások mozgásnak utánzása. A homloklebeny artériás és vénás ereinek rögösödése váltja ki.
A káromkodási kényszert szintén az agy homloklebenyi részében található erek rögösödése okozza.
Mivel minden jelenséget az alkotó részek legparányibb szintjén kell megérteni, ezért itt is tudni kell, mi zajlik a kvarkok világában.
A vérrögösödés háromféle úton jöhet létre. Az első mód, a klasszikus Sclerosis multiplexet kelti életre, amikor a vér oxigénszállítása azért akadozó, mert a külvilágból bekerülő magas energia szintű elektron, az oxigén atomok elektronjaival ütközik, ezért az oxigén atomok elektronjai magasabb energia szintre kerülnek. Az oxigén elektronjai a megnövekedett energia szint miatt leszakadnak pályáikról, és az erek falán átjutnak a testbe. Ilyenkor a hemoglobinhoz nem kapcsolódik oxigén, csak miután a testben elvesztik megnövekedett energia szintjüket, és visszavonzódnak a már ez alatt az idő alatt, helyettük odavonzódott vérlemezkék által alkotott, rögben felgyülemlett protonjaikhoz. A teljes oxigénatom képes csak a sejtekig eljutni, és biztosítani a sejtek anyagcseréjének végbemenetelét. Azokon a részeken, ahol a sejtek nem kapnak oxigént elhalásos tünetek jelentkeznek, amelyeket egy életképes tünet együttes vált fel. Az egyik fázisban él az érintett szakasz, a másikban pedig elhal.
Az egész érintett terület azért nem hal el, mert a sejtek állandóan keletkeznek, és az elhalásos és élő szakaszok folyamatosan váltakoznak, az elhalt rész élővé válik, az élő pedig elhal. Ez a ritmikus, helycserés változás állandóan ismétlődik.
A pozitronos gyógyítás, a betegség korai fázisaiban hatásos, ha már elhatalmasodott a pozitron nem segít. Látványos gyógyulás érhető azonban el, a Mágneses Rezonancia Tomográf (MRI) segítségével, két héttől – 1 hónapig terjedő időszakban, napi egy órában a műszerben keletkező mágneses rezgéseket a beteg vérerekhez kell csatlakoztatni. A rezonancia hatására, az összetapadt hemoglobin molekulák alkotó részeikre hullnak, emelt energia szintjük csökkenésével, az eredetire áll be.
Mivel a szervezet egy ilyen betegség után legyengült állapotba kerül, egy újabb emelt energia szinten lévő elektron szabadon ismét bejuthat. A diagnózis felállítása után, azonnal pozitronnal kell semlegesíteni, legyen az daganat, vagy Sclerosis multiplex.
A második mód, ami kialakíthatja, a TIC és kényszeres káromkodási kényszer betegségeket, amikor a külvilágból érkező emelt energiával bejutó elektronok a vér hemoglobinjába ütköznek. A hemoglobin atomjainak elektronjai elhagyják pályáikat, az atommagok pedig folyamatosan egymáshoz vonzódnak egyre nagyobb vérrögöt képezve. Az atommagok protonjait alkotó gluon kvarkok magas energia szintjük miatt nagy vonzással csomósodnak egybe a gluonos részek a nem gluonos részekkel létesítenek kapcsolatot.
Amikor az oxigénszállítás beindul, az élő sejtek alkotási fázisa hosszasra is elnyúlhat, ezért ez a periódus kitolódhat, és ilyenkor a tünetek nem jelentkeznek. Az eltávozott elektronok energia szintjei eredeti állapotra esnek vissza, újból a hemoglobin atomjainak pályáira térnek rá, a rögök újból folyékony halmazállapotot öltenek, és megfelelő szinten történhet az oxigén szállítása.
A pozitronok alkalmazása TIC és káromkodási kényszeresség, teljes megszűnését idézi elő. Egy pozitron bevitele elegendő a teljes gyógyuláshoz. Alapos kivizsgálást igényel, mert, ha más a rendszerhibák kategóriájába sorolt betegség is előadódik, akkor a pozitronok számát is növelni szükséges. Ezeknek a betegségeknek bármely fázisában hatásos a pozitron.
A következő betegségek pozitron alkalmazása nélkül, könnyen meggátolhatók:
Az érrögösödés kialakulásának harmadik oka a nem elég mély levegővétel. Annyi oxigén molekulának kell bejutni egy – egy belégzés során, hogy minden protonhoz eljuthasson egy.
Ha ez nem történik, akkor a protonokhoz nem oxigén molekula vonzódik, hanem vérlemezke. A vérlemezkék száma normális estben, egyenlő a protonok számával, de minél több az oxigén, annál nagyobb számban vannak jelen a vérlemezkék. Minden hemoglobin atommagtól, pontosan egy atommagnyi átmérő távolságban helyezkednek el. Mágneses vonzást kiegyenlítő funkciót töltenek be. Pontosan akkora mágnesességgel, vagyis energia szinttel rendelkeznek, mint a hemoglobin atomok atommagjai. Ha megbomlik az egyensúly, és kevés oxigén kerül belégzésre, az oxigén molekulák helyett a vérlemezkék vonzódnak rá a protonokra. Az oxigén molekulák számának csökkenése, a vérlemezkék energia szintjét növeli, mert normális estben a két energia szint egyenlő, és az egyik csökkenése a másik növekedését vonja maga után. Ha nagyon sok oxigén molekula hiányzik, akkor sok protonra a vérlemezkék kerülnek, amelyek egymással is vonzásos kapcsolatot létesítenek. A vérlemezke elektronjainak gluonos része a másik protonon helyet foglaló vérlemezke elektronjainak nem gluonos részeivel teremt kapcsolatot, sokszoros ismétlődéssel vérrög képződik. A tartós oxigén hiány, vérrögösödést indít meg, tehát saját magunk is okozhatjuk a vérrögösödés kialakulását.
A köszvényt a vérben lévő oxigén és víz elégtelen mennyisége okozza. A vesének és környező részeinek ereiben a hemoglobinhoz nem jut elég vérlemezke, ezért a vér összes energia szintje lecsökken, az energia kiegyenlítődés következtében a nagyobb energia szinttel rendelkező húgysavak elektronjai a többlet energiájukat átadják a hemoglobin elektronjainak, és ezzel vonzásos laza kapcsolatba kerülnek. Megfelelő mennyiségű oxigén, és víz bejutása után, a húgysavak távoznak, a vérből a vizeletbe kerülnek, és távoznak a szervezetből. A víz bőséges fogyasztása azért szükséges, mert a vérben lévő húgysavakban, a Na, Ca, és a mikroelemek különböző koncentrációival vonzásos kapcsolatba kerülnek, és fémsók képződnek. Az élő szervezetekben a víz képviseli a legmagasabb energia szintet, mágnesesen vonzza a sejt alkotó molekulák atomjait. A hígítás hatására, a megnövekedett energia szint miatt, a só molekulák atomjainak külső elektronjai leszakadnak pályáikról és egyre messzebbre távolodnak. Minél több vizet kap a szervezet, annál több elektron kerül messzebbre az atommagoktól, és a végén a magas energia szint a protonokat is szétszakítja, és a kvarkok is egyre távolabb kerülnek. Az elégséges víz – és oxigén felvétel, a betegség teljes megszűnését eredményezi.
A gyulladásos gennyes pattanásokat, megint csak az oxigén nem megfelelő mennyisége váltja ki. A bőrben lévő erekben zajlik az energia kiegyenlítődés folyamata, amikor a vérlemezkék hiánya szövetelhalásokat okoz, ahol könnyű szerrel behatolhatnak a baktériumok. Ebben az esetben is a hemoglobin protonjaihoz vérlemezkék tapadnak. A szövetelhalásokban lévő elektronok energia szintje gyakorlatilag nulla, ezért a gennykeltő baktériumok akadály nélkül megkezdhetik szaporodásukat a bőr irha rétegében. A helyes légzés technika alkalmazása hamar megszüntetheti ezeket a makacs, idáig nehezen mulasztható pattanásokat.
Ha kórósan elszaporodnak a vérlemezkék, amelynek genetikai oka van, vérzékenység lép fel. Egy letört kis kvark darabka hiánya a probléma kiváltója. A túl sok vérlemezke energia szintje akkorára növekszik, hogy a protonok már nem képesek magukra vonzani, sőt a vérlemezkék válnak bevonzóvá, energia szintjük két fokozattal nő. A környező szövetnedvek elektronjait magukhoz vonzzák, felhígítva a vér töménységét, és kialakul a vérzékenység. A vérlemezkék elektronjai a megnövekedett energiájukat átadják a környező szövetnedv elektronjainak, amelyek elhagyják elektron pályáikat, és a nagyobb energia szinttel rendelkező vérlemezkék elektronjaival létesítenek vonzásos kapcsolatot. A szövetnedv elektronok gluonos részei a vérlemezke elektronok nem gluonos részeivel és fordítva is. Ez a vonzásos kapcsolat egy stabil szerkezetet eredményez.
Ha a vérlemezkéből kiveszünk egyetlen egy kvarkot, és a szabad levegőre helyezzük, egy óra alatt, magához vonz egy ugyanolyan mintázatú kvarkot, törés mentesen. Izotóniás oldattal juttatjuk a vérbe, huszonnégy óra alatt végbe megy az összes törött kvark cseréje.
Ezek a betegségek nagyon sok embernek okoznak óriási szenvedést, ezért nagyon kívánatos lenne, ha az illetékes szakorvosok minél hamarább bővebb információért az Univerzum Irányító Rendszeréhez fordulnának.