A Föld mágnes pajzsának szerveződése
Az északi pólus fölé továbbnyúló mágnes fonalak már nem voltak képesek egy újabb kört húzni, mert ehhez túl rövidek voltak. A maradék részek kilógtak, és visszahajlottak a Föld felületére, mert odavonzódtak. A Föld tengely körüli forgását felvéve, együtt perdülnek, és biztosítják a káros sugárzások elleni védelmet.
Mágnes pajzs azért van csak az északi póluson, mert a Föld alkotódása során a mágnes fonalak mindig a magasabb energia szintű helyről, fentről kezdték a feltekerődést, és egy teljes kör megtétele után, a maradék részek a kiindulási helyzetre estek, ott sokasodtak össze.
Egy térben három hullámhossz értelmezése
A Föld felgombolyodása során a három különböző energia szintű mágnes szál egymásba vonzódott, az energia szint szerinti sorrend szerint.
Ezt úgy lehet elképzelni, mint azt a kis tömegű platina szálat, amely a testünkbe úgy vonzódik, mintha semmiféle akadály nem állná az útját. A gyógyítás cipőn keresztül is történhet, mert a platinaszál 0.5 hullámhossz tömeg értékének felel meg, ezért úgy viselkedik, mintha nem lenne ott semmi, csak egy erősebb mágneses tér. A platina szálat a mínusz egyesek a 0.5 –s hullámhossztól szerzik be, hogy hogyan azt még én sem tudom, majd azt is kiderítem.
A gyengébb energia szintek csak a nagyobb mágneses teret érzékelik, ezenkívül semmit, ezért mindhárom különböző energia szintű mágnes szál úgy viselkedik, mint az üres térben. A gyengébb energia szintű mágnes szálak másolt világokat hoznak létre, amikor már a pozitív térből a pozitív energiájukat elvesztett elektronok átvonzódnak a mínusz egyes energia szinttel rendelkező mágnes szálakra. Amikor a mínusz egyesen már annyi energiát nyertek, hogy a 0.5 energia szint mágnesességét érzékelik az elektronok, átvonzódnak ezekre a mágnes szálakra, és ott indítják el a másolódást, mivel a mágnes szálak kódként funkcionálnak, ugyanazt a jelentést hordozzák egyre gyengébb energia szinteken.
Ily módon lehetséges, hogy ugyanabban a térben három különböző világ létezik, és egyik sem érzékeli a másikat, mert úgy is mondhatnánk, mind a három különböző hullámhossz.