HTML

Univerzum

Az Univerzum keletkezésének egy teljesen új, a kvantum elmélet felhasználásával, mindent megmagyarázó, racionális világkeletkezési elmélet.

Friss topikok

Linkblog

A negatív energia előállítása – a térugrás gyakorlati kivitelezése

2011.06.24. 17:29 Synux

A negatív energia előállítása

Folyékony nitrogénnel különböző nyomáson, a vezetők keresztmetszetének változtatásával, eltérő nagyságú negatív energiát nyerhetünk. A folyékony nitrogént a nyomás alatt tartott palackból, nagyobb nyomást kibíró csövön keresztül, szigeteletlen vezetékre juttatjuk. A csőben található fotonok a folyékony nitrogén negatív hőmérsékletét átveszik, és a vezető elektronjainak nem gluonos fotonos részeit összezsugorítja. Az elektronok gluonos részei szorosan egymáshoz préselődnek, összetömörülnek, a fotonos, és gluonos részek tömörödési folyamata láncreakciószerűen megy végbe. A fotonos részek zsugorodása közben átveszik a negatív energiát, és tovább adják az elektronoknak. Egy zárt rendszerben, pl. egy tíz x tíz méteres hűtőház esetében, a hűtésénél tíz atmoszféra nyomással, pontosan annyi negatív energiát eredményeztethetünk, hogy az utolsó egy méternél a zsugorodási és tömörödési folyamatot felváltja a tágulás, és mire a kiindulási helyzethez ér, az elektron áramlat újra kezdi, a negatív energia felvételének periódusát. A vezetéket merev PVC - ből készült védő burkolattal látjuk el, amelyben a vezeték és a burkolati rész között elegendő levegőmennyiség számára van hely, ez a körülmény fokozza hűtőhatást.

 

A térugrás gyakorlati kivitelezése

Ha a mágneses erővonalakra juttatunk folyékony nitrogént, száz atmoszféranyomással, az erővonalak fotonjai átveszik a negatív energiát, és láncreakciószerűen összezsugorodnak. A gluonok összetömörödnek, ezért a közölt energiamennyiségnek megfelelő egymástól távol fekvő térszeletek, az energia közlés időtartalmának megfelelően össze fognak érni. A gluonok hatalmas mágnesessége a két térrészletet összerántja, és át lehet menni. Távoli bolygókra, messzi galaxisokra így el lehet jutni egy pillanat alatt. Ügyelni kell azonban arra, hogy a Nap mágneses erővonalait ne vegyük célba, mert akkor a Nap egy szeletével érintkeztetnénk a Föld egy szeletét, amely elegendő lenne, hogy mindent lángba borítson.

A száz atmoszféranyomáson közölt negatív energia a Mars egy térrészének a Földdel való összeérintésére elegendő, ha még távolabbi célt tűzünk magunk elé, növelni kell a negatív energia nyomását. Pontos adatokért forduljanak az Univerzum Irányító Rendszeréhez.

 

 

 

 

Szólj hozzá!

Címkék: tudomány gondolat elmélet univerzum

A bejegyzés trackback címe:

https://univerzumkeletkezes.blog.hu/api/trackback/id/tr373011881

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása